Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Zamilované sms

 

Láska je jako kamna, když je rozpálíš, musíš přikládat, aby nevyhasla

 

Tvá sladká slůvka jslou jen touhou v mém srdci.Miluji tě

 

Všichni nám budou závidět, naší lásku, jak se máme rádi, uvidí to celý svět, když se tvé rty dotkou mých, vzlétnu a na tváři mám smích.Když tvé oči se do mých zadívají, štěstí ke mě přišlo, mé jsou rády že tě mají.

 

Chci mít tebe vedle sebe, tvojí lásku, modré nebe...Tvoje dlaně, něžná ústa, bez tebe je má noc pustá.Chci tě svádět, budem jeden.Jedny ruce, jedny ústa, jedny oči prosím zůstaň!!!Jeden člověk.Já pro tebe a ty pro mě!!

 

Kdyby moje srdce mělo nohy, utíkalo by za tebou.Kdyby umělo mluvit, hovořilo by o Tobě.Když umí jen být, bije jen pro tebe.Lásko Miluji tě.

 

Dávám ti své srdíčko, dávám ti kus sebe.Hřej mi ho v dlaních svých a já budu hřát tebe.Jsi moje noční nebe proto já Lásko miluji jen tebe.

 

Ani nevíš, jak mi na tobě záleží lásko.Že každé ráno, když začíná nový den,mi mé srdíčko říká, že se probouzím jen pro tebe.Ty jsi můj důvod proč žít...Miluji tě

 

Celý svět bych rozdala, celý svět i nebe, jenom bych si nechala můj miláčku tebe.

 

Představ si že jsi venku a prší.Každá kapka, která spadne na tvé tělo je můj polibek a kousek mé lásky. I když budeš uplně mokrý, pořád nebudeš vědět jak moc tě miluji.I ta největš bouřka by totiž neměla tolik kapek, aby ti ukázala, že jsi to nejkrásnější, co mě v životě potkalo.

 

Chci tě líbat, chci těhladit, krásné chvíle s tebou trávit.Chci tě získat, nechci ztratit, chci se s tebou něžně mazlit.

 

Ty jsi můj strážný anděl, který mě má rád a přeš všechno při mě bude stát a proto svou ruku ti můžu dát, vím že se nemusím ničeho bát.Jako můj strážný anděl mě svými křídli obejmeš a já budu vědět, že mě miluješ.

 

 

Kdybych pohádková víla byla, sluníčko v srdíčku bych ti vykouzlila, abys v životě jen štěstí měl a nikdy na mě již nezapoměl.

 

Kdyby včelky zbírali med tak intenzivě jako já tě miluji, cely svět by se topil v sladkosti.

 

Až se jednou tvoje dlaně dotknou mých, pošeptáš mi lásko, vždyť to není hřích...Až se Tvoje ústa jednou dotknou mých, pak už budu věřit, že miluješ můj smích.

 

Spousta lidí v mém životě mi dokázalo zlomit mé srdíčko na tisíce kousků, ale jen ty jsi mě vyléčil. Moje srdíčko je zase plné lásky, která z té největší části patří jen a jen Tobě!

 

Když se budeš cítit nejhůře, tak si můžeš vzpomenout na jednoho človíčka který tě má stále rád-sem to přeci já! Tvá ....

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>